Открит и ветерански турнир

Програма

Сряда, 26 Юли 2017
09:45ч – Официално откриване на Фестивала
10:00ч – Ветерани 30-39 години – групова фаза (мъже)
10:00ч – Ветерани 40-49 години – групова фаза (мъже)
15:00ч. – Ветерани 50-59 години – групова фаза (мъже)
15:00ч. – Ветерани 60-69 и 70+ години – групова фаза (мъже)
15:00ч. – Ветерани( жени) – групова фаза

Четвъртък, 27 Юли 2017
10:00ч. – Двойки Ветерани 30-50 години
10:00ч. – Двойки Ветерани 50+ години
15:00ч. – OPEN (мъже) – групова фаза
15:00ч. – OPEN (жени) – групова фаза

Петък, 28 Юли 2017
10:00ч. – Ветерани 30-39 години – основна схема
10:00ч. – Ветерани 40-49 години – основна схема
10:00ч. – Ветерани 50-59 години – основна схема
10:00ч. – Ветерани 60-69 и 70+ години – основна схема
10:00ч. – Ветерани (жени) – основна схема
18:00ч. – OPEN (двойки)

Събота, 29 Юли 2017
10:00ч. – Ветерани 30-39 години – основна схема
10:00ч. – Ветерани 40-49 години – основна схема
10:00ч. – Ветерани 50-59 години – основна схема
10:00ч. – Ветерани 60-69 и 70+ години – основна схема
10:00ч. – Ветерани (жени) – основна схема
15:00ч. – OPEN (мъже) – основна схема
15:00ч. – OPEN (жени) – основна схема 20:00ч. – Спектакъл „Българска фиеста” – гала вечеря
Неделя, 30 Юли 2017
10:00ч. – Финали – всички възрасти

Организационният комитет си запазва правото да прави промени в програмата при необходимост!

СИСТЕМА НА ИГРА

Свали наредбата тук

Състезателите от всички категории турнири ще бъдат разпределени в предварителни квалификационни групи , които се играе по системата „всеки срещу всеки”. Състезателите във всяка предварителна група ще бъдат между 4 и 6, като в една квалификационна група не може да има състезатели на един и същ клуб, с изключение на случаите, когато състезателите на даден клуб са повече от броя на групите.

Победителите и класиралите се на второ място в групите продължават във финал „А”, а класиралите се на трето, четвърто или пето място продължават във финал ”Б”,и двата финала се играят по системата на прогресивно елиминиране до излъчване на крайно класиране. Състезатели , които са били в една квалификационна група могат да се срещнат САМО НА ФИНАЛА. Жребиите за основните схеми след групите се генерират автоматично от компютърна програма лицензирана от ИТТФ - www.tournamentsoftware.com!

В категорията „OPEN” Мъже и Жени в предварителните групи състезателите играят „3 от 5” гейма , а в основната схема от четвъртфинал (включително) в „4 от 7” гейма. Жребиите за основните схеми след групите се генерират автоматично от компютърна програма лицензирана от ИТТФ - www.tournamentsoftware.com!
Класиралите се на първите две места във всяка предварителна група попадат в основна схема, където се играе на елиминиране чрез една загуба.

За всички останали категории турнири състезателите играят ВСИЧКИ срещи в „3 от 5” гейма.
Жребия за турнирите за ветерани се изготвя на база миналогодишно класиране.
За Опън турнирите жребия се изготвя по миналогодишно класиране, при желание да участват състезатели с предно класиране в Световна ранг листа се подреждат до четирима от тях с най-преден номер.

 

Краен срок за регистрация 5 юли 2017 година
Заявки за участие след крайния срок за регистрация за всеки турнир се приемат само ако има възможност за включване на състезателя в него и се заплаща двойна такса.

Такси за участие

Открит турнир - 30 лева Открит турнир двойки - 20 лв на двойка Ветерани - 30 лева Ветерани участващи в отрития турнир - +20 лева

Състезатели не настанени от организаторите заплащат двойна такса.

Награди

  • Награди OPEN мъже
  • 1м. 2000 лв. - купа + медал + подаръци
  • 2м. 1000 лв. купа + медал + подаръци
  • 3м. 500 лв. купа + медал + подаръци *
  • 3м. 500 лв. купа + медал + подаръци *
  • 5м. – 8м. 200 лв.
  • Роса
  • Награди OPEN жени
  • 1м. 400 лв. купа + медал + подаръци
  • 2м. 300 лв. медал + подаръци
  • 3м. 200 лв. медал + подаръци *
  • 3м. 200 лв. медал + подаръци *
  • Двойки OPEN
  • 1м. Купи + медали + подаръци + парична награда
  • 2м. медали + подаръци
  • 3м. медал + подаръци *
  • 3м. медал + подаръци *
  • Ветерани
  • 1м. Купa + медал + подаръци
  • 2м. медал + подаръци
  • 3м. медали + подаръци *

* Награждават се две трети места.

Покана Албена 2017

albena kids

albena open and veterans

Партньори

Форум о настольном теннисе.

Роса

Кандев Луковит

Youtube канал на МФТМ Албена

baner-youtube

Ustream канал на МФТМ Албена

ustream-albena-channel-banner

Ние във Facebook