Архив

Архив Новини от Всички години

Резултати 2011

Крайно класиране OPEN мъже

Крайно класиране OPEN мъже

Мъже OPEN групи

Мъже OPEN групи

Крайно класиране OPEN жени

Крайно класиране OPEN жени

Жени OPEN групи

Жени OPEN групи

Крайно класиране момчета до 12 години

Крайно класиране момчета до 12 години

Групи момчета до 12 години

Групи момчета до 12 години

Крайно класиране момчета до 15 години

Крайно класиране момчета до 15 години

Групи момчета до 15 години

Групи момчета до 15 години

Крайно класиране момчета до 18 години

Крайно класиране момчета до 18 години

Групи момчета до 18 години

Групи момчета до 18 години

Крайно класиране момичета до 12 години

Крайно класиране момчета до 12 години

Групи момичета до 12 години

Групи момичета до 12 години

Крайно класиране момичета до 15 години

Крайно класиране момчета до 15 години

Групи момичета до 15 години

Групи момичета до 15 години

Крайно класиране момичета до 18 години

Крайно класиране момчета до 18 години

Групи момичета до 18 години

Групи момичета до 18 години

Ветерани 50-60 години

Предварителни групи 50-60 години

Ветерани 60+ години

Предварителни групи 60+ години


Ветерани жени групи

vwomengroups

Ветерани жени схема

vwomendraw

Ветерани 40-50 години

vv4050

Ветерани 50-60 схема

v5060draw

Ветерани 30-40 години

v3040groupsofficial

Ветерани 30-40 схема

v3040draw

Ветерани 60+ години

v60plusgroupsofficial

Ветерани 60+ схема

v60plus

Ветерани двойки 50+ години

doubles_50plus_offical

Ветерани двойки 30-50 години

doubles3050

Резултати 2010

Резултати 2008

  • Лично Мъже

    Победител - Гроздан Грозданов - Сити Марк София
    2-ро Място - Петко Габровски - Лясковец
    3-то Място - Радослав Камберов - Добрич
    4-то Място - Станислав Иванов - Попово
    5-то Място - Владислав Танчев - Мадлен София
    6-то Място - Сергей Савелиев - РУСИЯ
    7-мо Място - Калин Енчев - Попово
    8-мо Място - Мурат Гюнай - ТУРЦИЯ
    Всички резултати

  • Лично Жени

    Победител - Нина Коларова - СЛОВАКИЯ
    2-ро Място - Златка Карабаджакова - Чепеларе
    3-то Място - Фуля Дикер - ТУРЦИЯ
    Всички резултати

  • Двойки Мъже

    Победители - Г.Грозданов / К.Попов - Сити Марк София
    2-ро Място - Р.Камберов / С.Иванов - Добрич/Попово
    3-то Място - П .Габровски / Д.Георгиев - София
    Всички резултати

  • Ветерани 30-40 години

    Победител - Сергей Савелиев - РУСИЯ
    2-ро Място - Николай Генчев - Пловдив
    3-то Място - Иван Бобчев - София
    Всички резултати

  • Ветерани 40-50 години

    Победител - Константинос Никопулос - ГЪРЦИЯ
    2-ро Място - Ристе Темелков - МАКЕДОНИЯ
    3-то Място - Ливиу Петреску - РУМЪНИЯ
    Всички резултати

  • Ветерани 50-60 години

    Победител - Адриан Калауз - РУМЪНИЯ
    2-ро Място - Анатоли Сорокин - РУСИЯ
    3-то Място - Светослав Дервов - София
    Всички резултати

  • Ветерани над 60 години

    Победител - Дмитри Давиденко - РУСИЯ
    2-ро Място - Найден Конов - София
    3-то Място - Борис Червенков - Балчик
    Всички резултати

  • Двойки Ветерани 30-50 години

    Победители - Лебедев / Перминов - РУСИЯ
    2-ро Място - Луков / Диаз - БЪЛГАРИЯ/ФРАНЦИЯ
    3-то Място - Биков / Савелиев - РУСИЯ
    Всички резултати

  • Двойки Ветерани над 50 години

    Победители - Конов / Трифонов - БЪЛГАРИЯ
    2-ро Място - Давиденко / Егоров - РУСИЯ
    3-то Място - Никитов / Ангелов - БЪЛГАРИЯ
    Всички резултати

  • Момичета 12 години

    Победител - Константини Париди - ГЪРЦИЯ
    2-ро Място - Моника Цанева - БЪЛГАРИЯ
    3-то Място - Настя Митрофанова - РУСИЯ
    Всички резултати

  • Момчета 12 години

    Победител - Елиас Михалидис - ГЪРЦИЯ
    2-ро Място - Александру Мирчеа - РУМЪНИЯ
    3-то Място - Георгиос Васкантирас - ГЪРЦИЯ
    Всички резултати

  • Момичета 16 години

    Победител - Андрея-Мириам Лупу - РУМЪНИЯ
    2-ро Място - Хатче Хюсеинова - БЪЛГАРИЯ
    3-то Място - Деница Пламенова - БЪЛГАРИЯ
    Всички резултати

  • Момчета 16 години

    Победител - Стоян Николов - БЪЛГАРИЯ
    2-ро Място - Николай Вълчев - БЪЛГАРИЯ
    3-то Място - Хрисимир Тодоров - БЪЛГАРИЯ
    Всички резултати

Покана Албена 2017

albena kids

albena open and veterans

Партньори

Форум о настольном теннисе.

Роса

Кандев Луковит

Youtube канал на МФТМ Албена

baner-youtube

Ustream канал на МФТМ Албена

ustream-albena-channel-banner